Features, Advantages, & Benefits
Item NoD645GA
FHC Deep Nose J-Bar 144" - Gold Anodized
Unit Of Measure EA
Case Quantity 50

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoD645GA
FHC Deep Nose J-Bar 144" - Gold Anodized
Unit Of Measure EA
Case Quantity 50
Features, Advantages, & Benefits
Used Typically at the Top of Mirrors to Allow a Lift and Drop Install
Several Finishes Available
144" Stock Lengths
Individually Wrapped to Protect Finish
Punched and Slotted Backs for Easy Installation
Features, Advantages, & Benefits
| Product Name | FHC Deep Nose J-Bar 144" - Gold Anodized |
|---|---|
| Item No | D645GA |
| Weight | 1.000000 |
| Select Your Color/Finish | Gold Anodized |
| Glass Thickness | 1/4" |
| Case Quantity | 50 |
| Compare To | 0D645GA |
| Catalog Page | FSH24 p. 160 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 144" |

