Features, Advantages, & Benefits
Item NoAL6X15
AL6X15 Hinge Coverplate Screws 8-Pk Allen HD 6mm X 15mm
Unit Of Measure PK

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoAL6X15
FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Allen HD 6mm X 15mm
Unit Of Measure PK
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
- 6mm x 15mm Allen Screws
- Use when Replacing Hinge Cover plates
- Available in our 4 Standard Finishes
- Phillips Screws Also Available
Description
| Product Name | FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Allen HD 6mm X 15mm |
|---|---|
| Item No | AL6X15 |
| Ships Air | Ships Air |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 15 mm |
| Product Width | 6 mm |
| Ship Via | Ships UPS |
| Warranty | 15 - Year Warranty |

