Features, Advantages, & Benefits
Item NoARCB2
ARCB2 Bottom Rail Connector Block - 1" Long
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoARCB2
FHC Bottom Rail Connector Block - 1" Long
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
Use With AR Series Railing While Installing
Used for Connecting Bottom Rails to Vertical Posts
| Product Name | FHC Bottom Rail Connector Block - 1" Long |
|---|---|
| Item No | ARCB2 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Dark Bronze |
| Compare To | RCB2 |
| Select Your Length | 1" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 12" |

