Features, Advantages, & Benefits
Item NoARCB2241
ARCB2241 Bottom Rail Connector Block 241" Long
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoARCB2241
FHC Bottom Rail Connector Block 241" Long
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
- Use With AR Series Railing While Installing
- Used for Connecting Bottom Rails to Vertical Posts
| Product Name | FHC Bottom Rail Connector Block 241" Long |
|---|---|
| Item No | ARCB2241 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Dark Bronze |
| Compare To | RCB2241 |
| Select Your Length | 241" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 241" |
| Ship Via | Stock Lengths Must Ship Common Carrier |

