Features, Advantages, & Benefits
Item NoCR0V3X25BS
FHC 3-1/4" x 2-1/2" Oval Cap Rail - 120" long - Brushed Stainless Steel 304
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoCR0V3X25BS
FHC 3-1/4" x 2-1/2" Oval Cap Rail - 120" long - Brushed Stainless Steel 304
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
For 13/16" Glass
| Product Name | FHC 3-1/4" x 2-1/2" Oval Cap Rail - 120" long - Brushed Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Item No | CR0V3X25BS |
| Select Your Color/Finish | Brushed Stainless |
| Glass Thickness | 13/16" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 2-1/2" |
| Product Width | 3-1/4" |
| Restrictions | Does Not Ship Ups |

