Features, Advantages, & Benefits
Item NoD321
0D321BA U-Channel 3/8" 144" Aluminum Extrusion
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoD321
FHC U-Channel 3/8" 144" Aluminum Extrusion
Unit Of Measure EA
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
144" Long Extrusion
U-Channel used with Partition Posts
Multiple Finishes Available
Description
| Product Name | FHC U-Channel 3/8" 144" Aluminum Extrusion |
|---|---|
| Item No | D321 |
| Glass Thickness | 3/8" |
| Compare To | D321BA |
| Select Your Length | 144" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 1/2" |
| Product Width | 1/2" |

