Features, Advantages, & Benefits
Item NoD673
0D673BA Aluminum 1/4" U-Channel 144" Aluminum Extrusion
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoD673
FHC Aluminum 1/4" U-Channel 144" Aluminum Extrusion
Unit Of Measure EA
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
144" Long Extrusion
1/4" General Use Aluminum U-Channel
Multiple Finishes Available
Description
| Product Name | FHC Aluminum 1/4" U-Channel 144" Aluminum Extrusion |
|---|---|
| Item No | D673 |
| Glass Thickness | 1/4" |
| Compare To | D673BA |
| Select Your Length | 144" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 1-5/16" |
| Product Width | .424" |

