HFSMB120
HFSMB120 Flat Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 120" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
Case Quantity 5
*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item No
HFSMB120
FHC Flat Snap In 120" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
Case Quantity 5
Browse Product Variants
More Options
*Minimum Order Quantity: 1
Quantity:
Returning Customers
New to FHC? Request Account
Non-Related Industries Dealer Referral
  • 120" and 240" Stock Lengths
  • Available in 4", 4-1/2", 6" Sizes
  • Available in Three Popular Finishes: Satin Anodized, Dark Bronze, and Matte Black
WARNING: Cancer and Reproductive Harm. Learn More P65Warnings.ca.gov
More Information
Product NameFHC Flat Snap In 120" Length - Matte Black
Item NoHFSMB120
Weight0.000000
Select Your Color/FinishMatte Black
Compare ToFS1BL120
Select Your Length120"
Catalog PageFAH23R p. 49
Minimum Order Quantity1
Product Length120"