HP12MB120
HP12MB120 Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 120" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item No
HP12MB120
FHC Pocket Snap In 120" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
Browse Product Variants
More Options
*Minimum Order Quantity: 1
Quantity:
Returning Customers
New to FHC? Request Account
Non-Related Industries Dealer Referral
Manufactured in the USA Use Monolithic Tempered Glass
WARNING: Cancer and Reproductive Harm. Learn More P65Warnings.ca.gov
More Information
Product NameFHC Pocket Snap In 120" Length - Matte Black
Item NoHP12MB120
Weight0.000000
Select Your Color/FinishMatte Black
Case Quantity0
Select Your Length120"
Catalog PageFAH23R p. 49
Minimum Order Quantity1
Product Length120"