HP12MB240
FHC Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 240" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item No
HP12MB240
Unit Of Measure EA
Browse Product Variants
More Options
*Minimum Order Quantity: 1
Quantity:
Returning Customers
New to FHC? Request Account
Non-Related Industries Dealer Referral
  • Includes gasket for 1/2” Glass
  • Works with the following FHC Advanced Header profiles, 4”, 4-1/2”, 6” Sizes
  • 120” and 240” Stock Lengths
More Information
Product NameFHC Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 240" Length - Matte Black
Item NoHP12MB240
Weight0.000000
Select Your Color/FinishMatte Black
Select Your Length240"
Catalog PageFAH23R p. 49
Minimum Order Quantity1
Product Length240"