Features, Advantages, & Benefits
Item NoHP12MB240
FHC Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 240" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoHP12MB240
FHC Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 240" Length - Matte Black
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
Includes gasket for 1/2” Glass
Works with the following FHC Advanced Header profiles, 4”, 4-1/2”, 6” Sizes
120” and 240” Stock Lengths
Features, Advantages, & Benefits
| Product Name | FHC Pocket Snap In for 4", 4-1/2", and 6" Headers 240" Length - Matte Black |
|---|---|
| Item No | HP12MB240 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Matte Black |
| Select Your Length | 240" |
| Catalog Page | FAH23R p. 49 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 240" |
| Ship Via | Stock Lengths Must Ship Common Carrier |

