Features, Advantages, & Benefits
Item NoLC502
LC502 5/16" Alum L-Angle Extrusion 144" Length
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoLC502
FHC 5/16" Alum L-Bar Extrusion 144" Length
Unit Of Measure EA
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
- For 1/4" Mirror
- Perfect for Butt Joints in Mirror Installs
- 144" Stock Lengths
- 5/8" Tall x 5/16" Wide
Description
| Product Name | FHC 5/16" Alum L-Bar Extrusion 144" Length |
|---|---|
| Item No | LC502 |
| Compare To | L502BA |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 5/8" |
| Product Length | 144" |
| Product Width | 5/16" |
| Ship Via | TRUCK / MUST CUT FOR UPS |

