Features, Advantages, & Benefits
Item NoPL6X12
PL6X12 Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 12mm
Unit Of Measure PK

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoPL6X12
FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 12mm
Unit Of Measure PK
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
6mm x 12mm Long Allen Screws
Use when Replacing Hinge Cover plates
Available in our 7 Standard Finishes
Allen Screws Also Available
Description
| Product Name | FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 12mm |
|---|---|
| Item No | PL6X12 |
| Ships Air | Ships Air |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 12 mm |
| Product Width | 6 mm |
| Ship Via | Ships UPS |
| Warranty | 15 - Year Warranty |

