Features, Advantages, & Benefits
Item NoPL6X15
pl6x15 Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 15mm Long
Unit Of Measure PK

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoPL6X15
FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 15mm
Unit Of Measure PK
Only %1 left
Features, Advantages, & Benefits
6mm x 15mm Long Allen Screws
Use when Replacing Hinge Cover plates
Available in our 4 Standard Finishes
Allen Screws Also Available
Description
| Product Name | FHC Hinge Coverplate Screws 8-Pk Phillips HD 6mm X 15mm |
|---|---|
| Item No | PL6X15 |
| Ships Air | Ships Air |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 15 mm |
| Product Width | 6 mm |
| Ship Via | Ships UPS |
| Warranty | 15 - Year Warranty |

