Features, Advantages, & Benefits
Item NoSCF112BS
FHC 1-1/2" Flush Mount Cap Assembly For 1.5" Standoff - Brushed Stainless
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoSCF112BS
FHC 1-1/2" Flush Mount Cap Assembly For 1.5" Standoff - Brushed Stainless
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
Designed to be Used with 1-1/4" Standoff Bases where the Standoff Cap Flushes with the Surface of the Glass
Requires Countersunk Hole in Glass
| Product Name | FHC 1-1/2" Flush Mount Cap Assembly For 1.5" Standoff - Brushed Stainless |
|---|---|
| Item No | SCF112BS |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Brushed Stainless |
| Compare To | CAPF112BS |
| Select Your Length | 1-1/2" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 1-1/2" |

