Item No
A2X8RBA
FHC 2" x 8" Rectangular Tube Aluminum 12' 2" Long - Satin Anodized
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, and Benefits
- 146" Stock Length
- Rectangular Tube Blade
- Three Sizes Available
| Product Name | FHC 2" x 8" Rectangular Tube Aluminum 12' 2" Long - Satin Anodized |
|---|---|
| Item No | A2X8RBA |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Satin Anodized |
| Select Your Size | 2" x 8" |
| Compare To | AXRC2X8A |
| Catalog Page | FGR24R p. 30 |
| Minimum Order Quantity | 1 |


