Item No
SHS12X34
FHC Socket Head Cap Screw 1/2"-13 X 3/4" 304 Stainless Steel - 10pk
Unit Of Measure PK
Features, Advantages, and Benefits
- 304 Alloy Stainless Steel
- 1/2"-13 Thread Size
- 3/4" Long
- Works With GRWB1, GRWB2 and GRWBF1 Weld Blocks
- Use With Achieve and Traditional Series Base Shoe When Attaching to Steel
| Product Name | FHC Socket Head Cap Screw 1/2"-13 X 3/4" 304 Stainless Steel - 10pk |
|---|---|
| Item No | SHS12X34 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Size | 3/4" |
| Compare To | SHCS12X34 |
| Select Your Length | 10" |
| Catalog Page | FGR24R p. 14 |
| Minimum Order Quantity | 1 |


