Item No
D673DU
FHC Aluminum 1/4" U-Channel 144" Aluminum Extrusion - Dark Black/Bronze Anodized
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, and Benefits
- 144" Long Extrusion
- 1/4" General Use Aluminum U-Channel
- Multiple Finishes Available
| Product Name | FHC Aluminum 1/4" U-Channel 144" Aluminum Extrusion - Dark Black/Bronze Anodized |
|---|---|
| Item No | D673DU |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Dark Black Bronze Anodized |
| Glass Thickness | 1/4" |
| Compare To | 0D673DU |
| Select Your Length | 144" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Height | 1-5/16" |
| Product Length | 144" |
| Product Width | .424" |


