Features, Advantages, & Benefits
Item NoGRWB3
GRWB3 Base Shoe Weld Block 3" X 3-1/4" 10pk - Steel
Unit Of Measure PK

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoGRWB3
FHC Base Shoe Weld Block 3" x 3-1/4" 10pk - Steel
Unit Of Measure PK
Features, Advantages, & Benefits
Works With A3M and A5M Series Base Shoes
Features, Advantages, & Benefits
Overview
FHC Base Shoe Weld Block
* Always wear the correct safety gear to protect yourself. Failure to do so may cause serious operator injury.
* Please contact us if there's any concern.| Product Name | FHC Base Shoe Weld Block 3" x 3-1/4" 10pk - Steel |
|---|---|
| Item No | GRWB3 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Size | 3" x 3-1/4" |
| Compare To | LSWB21 |
| Catalog Page | FGR24R p. 14 |
| Custom Length | CALL |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 3-1/4" |
| Product Width | 3" |
| Ship Via | UPS |

