Features, Advantages, & Benefits
Item NoH4CMB240
H4CMB240 1-3/4" x 4" Header Can 240" Length Matte Black
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoH4CMB240
FHC 1-3/4" x 4" Header Can 240" Length Matte Black
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
Features, Advantages, & Benefits
WARNING: Cancer and Reproductive Harm. Learn More P65Warnings.ca.gov
| Product Name | FHC 1-3/4" x 4" Header Can 240" Length Matte Black |
|---|---|
| Item No | H4CMB240 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Matte Black |
| Select Your Length | 240" |
| Catalog Page | FAH23R p. 49 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 240" |
| Ship Via | Stock Lengths Must Ship Common Carrier |

