Features, Advantages, & Benefits
Item NoH6CSA120
FHC 2" x 6" Header Can 120" Length - Satin Anodized
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoH6CSA120
FHC 2" x 6" Header Can 120" Length - Satin Anodized
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
Features, Advantages, & Benefits
WARNING: Cancer and Reproductive Harm. Learn More P65Warnings.ca.gov
| Product Name | FHC 2" x 6" Header Can 120" Length - Satin Anodized |
|---|---|
| Item No | H6CSA120 |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Satin Anodized |
| Select Your Length | 120" |
| Catalog Page | FAH23R p. 49 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Length | 120" |
| Ship Via | Stock Lengths Must Ship Common Carrier |

