Features, Advantages, & Benefits
Item NoHRT720A
HRT720A Half-Round Ticket Window - 8" x 4" - Satin Anodized
Unit Of Measure EA

*Actual product colors may vary from the images shown.
Features, Advantages, & Benefits
Item NoHRT720A
FHC Half-Round Ticket Window - 8" x 4" - Satin Anodized
Unit Of Measure EA
Features, Advantages, & Benefits
For 1/4" Glass
6-1/2" x 3-1/4" Service Opening Size
| Product Name | FHC Half-Round Ticket Window - 8" x 4" - Satin Anodized |
|---|---|
| Item No | HRT720A |
| Weight | 0.000000 |
| Select Your Color/Finish | Satin Anodized |
| Glass Thickness | 1/4" |
| Select Your Size | 8" x 4" |
| Compare To | 720A |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Width | 4" |

